Meist

OÜ Eesti Metsahindaja lõid Triin Alatalo ja Kuldar Aavik 2014. aasta kevadel.
Idee luua oma ettevõte tekkis praktilisest vajadusest teenuse järele, mis kasutaks kaasaegseid võtteid korraldada metsa, seaks fookusesse kliendi huvid, aitaks metsaomanikel oma metsast saada täpne ülevaade ning aidata neil metsa andmeid paremini mõista. Nüüdseks üle 6-aastase kogemusega litsentseeritud metsakorraldusettevõtte meeskonda kuulub 4 inimest.

Selle aja jooksul oleme takseerinud pea 45 000 ha metsamaad, mis tähendab, et meie taksaatorid on iga päev takseerinud vähemalt 6 ha metsamaad. Keskmine metsa suurus on ca 8,2 ha ja metsaomanikke, kelle metsasid oleme takseerinud on tänaseks kogunenud ligi 1500, kellest mitmed on tänaseks meie püsikliendid.

45000 ha

Kokku takseeritud

6 ha

Keskmiselt päevas takseeritud

8.2 ha

Keskmise metsa suurus

~ 1500

Rahulolevaid metsaomanikke

Ühiselt loodud metsakorraldusettevõtte eesmärgiks on koostada võimalikult kiirelt täpsed ja kvaliteetsed metsamajandamiskavad ning -hindamised.

Kuldar Aavikul on pikaajaline kogemus taksaatorina ning oma hariduse on ta omandanud Luua Metsanduskoolis.

Triinul on magistrikraad metsamajanduse erialal Eesti Maaülikoolist. Täna tegutseb Triin peamiselt metsakonsulendina.

Üsna pea liitus meeskonnaga metsataksaator Indrek Jõesaar, kes on metsandusliku hariduse omandanud Eesti Maaülikoolis ning omab taksaatori kutsetunnistust.

Piret Jüriöö liitus Eesti Metsahindaja 2018. aastal. Piret on Luua Metsanduskooli vilistlane ning üks vähestest naistest, kes on kutsetunnistusega taksaator. Lisaks juhib Piret meie kontorit.